hlavní stránka

I odpolední káva
může být prospěšná!

 

Česky Jídelní a nápojový lístek   

 

English Dining and beverage menu

Nabídka kavárny

Vychutnejte si vynikající kávu v příjemném a klidném prostředí ČSOB inspirace. Kavárna poskytuje širokou nabídku teplých i studených nápojů a produktů z konceptu „Jez chléb, pij kávu“.

Káva Doubleshot

…díky spolupráci s jednou z nejlepších českých pražíren Doubleshot, která je vyhlášená i ve světě, si můžete v Kavárně ČSOB inspirace pochutnat pouze na výběrech z čerstvých sklizní pocházející přímo od farmářů.

Domácí limonády

…za pár minut vám připravíme čerstvou a osvěžující domácí limonádu s kousky ovoce a použitím domácích sirupů.

Čaje z čerstvých surovin

…v chladném období příjde vhod teplý čaj z čerstvé máty, zázvoru nebo malin.

Studené i teplé občerstvení „Jez chléb“

…zapomeňte na notoricky známé chlebíčky a zakousněte se raději do produktů „Jez chléb“. Součástí konceptu je nabízet “tradiční„ český obložený chlebíček trochu jinak, což spočívá ve výběru kvalitního chleba s čerstvou domácí pomazánkou a oblohou.

DIVADELNÍ CATERING

Návrat ke kořenům. I tak by se dala nazvat nová koncepce stravování s názvem „Jez chléb, pij kávu“, která pomalu, ale jistě, začíná pronikat mezi české strávníky. Stojí přitom na velmi jednoduchém a prostém základě – výrobě poctivého domácího chleba, který zasytí stejně plnohodnotně jako „klasický“ pokrm a rozhodně více než nezdravé jídlo z fast foodu, kterému dnešní uspěchaná doba tolik nahrává. A k tomu ještě šálek lahodné kávy, jejíž chuť a vůně celý tento kulinářský zážitek ještě více umocní.

Nový trend českého stravování? Poctivý domácí chléb a čerstvá káva.

CATERING

Doplňte svoji akci o cateringové služby. Společenské i firemní cateringové akce připravujeme vždy na míru s přihlédnutím k celkovému pojetí eventu, struktuře návštěvníků a s ohledem na prostředí, ve kterém se akce koná.