hlavní stránka

Zdraví na talíři aneb jak si poskládat zdravý jídelníček

Zdraví na talíři aneb jak si poskládat zdravý jídelníček

Pokud se zajímáte o stravování, přijďte se k nám inspirovat a zjistit jak si poskládat jídelníček.

Sestavit si vyvážený jídelníček není nic složitého, ale je potřeba mít určitou jistotu v základních pojmech. V rámci workshopu probereme hlavní živiny a jejich význam ve výživě, výpočet energetické potřeby a zastoupení hlavních živin v denním jídelníčku.

Dozvíte se, jak nenásilně omezit sůl, cukr a celkově ozdravit jídelníček. Pozornost bude věnována i skladbě snídaní, svačin, obědů a večeří, odnesete si i konkrétní recepty. Vzhledem k tomu, že správný jídelníček začíná nákupem, je součástí workshopu i tematika čtení informací na obalech potravin a možné nástrahy.

To vše se dozvíte na workshopu Akademie zdravého životního stylu!

Vstupné: 550 Kč

Rezervace míst:

VSTUPENKY

Na akci bude pořizován audiovizuální záznam pro marketingové účely. Návštěvou akce souhlasíte s pořízením těchto záznamů.

Džunglí nástrah při sestavování jídelníčků, cizích slov a značek na obalech potravin vás provede naše odborná poradkyně, dietoložka PhDr. Karolína Hlavatá, Ph.D. Problematice vyváženého stravování se věnuje od doby svých studií. Pomáhá lidem se změnou životního stylu, a to nejen když chtějí zhubnout. Kvalitní a výživově bohatá strava jí však není lhostejná ani ve vlastním životě. Jako máma tří malých chlapců řeší každodenně stejné problémy jako většina z nás.

Zdroj: vimcojim.cz

Přidat akci do kalendáře
 • Datum konání

  12. 9. 2017
  17:00 - 20:00

 • Místo konání

  ČSOB Inspirace
  Jungmannovo náměstí 767
  110 00 Praha 1
  Mapa

 • Partner

  Vím, co jím