hlavní stránka

Rady na cestu - Nový Zéland

Krajina magických příběhů

Rady na cestu - Nový Zéland

Vydejte se s námi do země Pána prstenů.

Zelená oáza klidu vám vezme dech. Jedinečná maorská kultura, gejzíry, lachtani, tučňáci, vzácné ptactvo nebo kraj Hobitů. Objevte zemi zaslíbenou v přednášce našeho průvodce Vladimíra Čížka. A na co se ještě můžete těšit? Na zajímavosti o Novém Zélandu, které se nikde nedočtete, cestovatelské perličky i dobré rady na cestu.

Přijďte si s námi užít vyprávění o krajině magických příběhů.

 

Vstupné je 95,- Kč

Rezervace míst:

REZERVACE

Na akci bude pořizován audiovizuální záznam pro marketingové účely. Návštěvou akce souhlasíte s pořízením těchto záznamů.

Vladimír Čížek

„Měl jsem štěstí, že jsem se jako pracovník zahraničního obchodu dostal na Nový Zéland, a získal tak možnost tuto zemi procestovat a dobře poznat. Od té doby se už léta snažím Nový Zéland propagovat formou článků, výstav a přednášek. A proč to všechno dělám? Novozélanďané rádi mluví o své vlasti jako o „kraji Boha“ a já s nimi mohu jen souhlasit. Požehnáním pro tuto zemi je nejen nezkažená příroda, ale i příjemné klima a pohodový životní styl. A to už stojí za sdílení.

Cestujte se mnou na místo, kde čas plyne pomaleji a jeho obyvatelé vás hned s první větou začnou oslovovat křestním jménem. Provázet a předávat znalosti a zkušenosti, ukázat zajímavá místa, poradit, co si vyzkoušet, ochutnat a zažít, to jsou jen drobnosti, které mohu udělat, abyste se tady, či kdekoliv jinde na světě, kde se spolu ocitneme, cítili jako doma a přitom zažívali to zvláštní šimrání z objevování nového.“

Přidat akci do kalendáře
 • Datum konání

  19. 9. 2017
  18:00 - 20:00

 • Místo konání

  ČSOB Inspirace
  Jungmannovo náměstí 767
  110 00 Praha 1
  Mapa

 • Partner

  CK Rady na cestu