hlavní stránka

Na kafe se Smetanou

Na kafe se Smetanou

Zastavte se „Na kafe se Smetanou“ – lifestylová talk show se k vám na podzim vrací.

Tentokrát jsme si pro vás připravili rovnou dvojitou dávku Smetany. Hostem moderátora Jana Smetany bude herečka, zpěvačka a moderátorka zpravodajství Emma Smetana. Ve všech zmíněných oblastech se jí velmi daří. Proslavila se jako redaktorka TV Nova a DVTV, která bojuje proti manipulaci se zprávami. Objevila se v několika českých seriálech a filmech a v poslední době slaví úspěch i s písní „No fire“, kterou nazpívala se svým přítelem Jordanem Hajem.

Jordan Haj je neméně úspěšný herec, muzikant a věnuje se autorské hudební tvorbě. Společně s Emmou Smetanou budou hosty v naší talk show. Do jakých projektů se hodlají pustit? Jak se cítí v roli rodičů? Nebo máte jinou otázku, na kterou se chcete Emmy a Jordana zeptat?

Přijďte si vychutnat kafe se Smetanou i vy!

Vstupné: zdarma

Rezervace míst:

inspirace@csob.cz

Na akci bude pořizován audiovizuální záznam pro marketingové účely. Návštěvou akce souhlasíte s pořízením těchto záznamů.

Jan Smetana

Po vystudování Gymnázia Nad Štolou v Praze, pokračoval studiem anglického jazyka a posléze se zaměřil na studium žurnalistiky. To dokončil v roce 2011 na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Již v roce 2001 navázal kontakt s Českou televizí a začal působit jako externí spolupracovník Redakce sportu. Postupem času moderoval více televizních projektů jako pořad Time Out nebo sportovní zprávy Studia 6. V současnosti jej můžete vídat na obrazovkách v roli moderátora hlavního zpravodajství Branky Body Vteřiny v České televizi.

Přidat akci do kalendáře
 • Datum konání

  11. 9. 2017
  18:00 - 20:00

 • Místo konání

  ČSOB Inspirace
  Jungmannovo náměstí 767
  110 00 Praha 1
  Mapa

 • Partner