hlavní stránka

Na kafe se Smetanou

Na kafe se Smetanou

Zastavte se ,,Na kafe se Smetanou" - již potřetí pro vás připravujeme lifestylovou talk show v ČSOB Inspiraci.

Programem vás provede moderátor Jan Smetana. Jeho hosté už byli například Jan Onder nebo Ondřej Synek. A kdo si kafe se Smetanou přijde dát?

Tentokrát nás navštíví sympatická herečka Veronika Khek Kubařová. Vidět jste jí mohli v několika českých seriálech a známých filmech jako Rafťáci, Ženy v pokušení nebo Lidice. Naživo jí můžete spatřit v letošních Letních Shakespearovských slavnostech nebo v Dejvickém divadle, kde má trvalé angažmá. V jakých filmech nebo televizních projektech se objeví? Jak jí sedí role manželky? Nebo máte jinou otázku, kterou chcete Veronice položit?

Přijďte si vychutnat kafe se Smetanou i vy!

Vstupné: zdarma

Rezervace míst:

inspirace@csob.cz

Na akci bude pořizován audiovizuální záznam pro marketingové účely. Návštěvou akce souhlasíte s pořízením těchto záznamů.

Jan Smetana

Po vystudování Gymnázia Nad Štolou v Praze, pokračoval studiem anglického jazyka a posléze se zaměřil na studium žurnalistiky. To dokončil v roce 2011 na Univerzitě Palackého v Olomouci. 

Již v roce 2001 navázal kontakt s Českou televizí a začal působit jako externí spolupracovník Redakce sportu. Postupem času moderoval více televizních projektů jako pořad Time Out nebo sportovní zprávy Studia 6. V současnosti jej můžete vídat na obrazovkách v roli moderátora hlavního zpravodajství Branky Body Vteřiny v České televizi.

Přidat akci do kalendáře
 • Datum konání

  12. 6. 2017
  18:00 - 20:00

 • Místo konání

  ČSOB Inspirace
  Jungmannovo náměstí 767
  110 00 Praha 1
  Mapa

 • Partner