hlavní stránka

Na kafe se Smetanou

Na kafe se Smetanou

Zastavte se ,,Na kafe se Smetanou" - lifestylovou talk show, kterou pro vás připravujeme opět v květnu v ČSOB Inspiraci.

Programem vás provede moderátor sportovních pořadů Jan Smetana. Právě sport, ale také zdraví a životní styl budou našimi hlavními tématy. A kdo si kafe se Smetanou přijde dát?

Tentokrát pozvání přijal několikanásobný mistr světa a olympijský medailista ve skifu Ondřej Synek. Jak se připravuje na letošní sezónu? Plánuje reprezentovat Česko na olympijských hrách v Tokiu? Nebo máte vlastní otázku, na kterou se chcete zeptat?

Přijďte si vychutnat kafe se Smetanou i vy!

Vstupné: zdarma

Rezervace míst:

inspirace@csob.cz

Na akci bude pořizován audiovizuální záznam pro marketingové účely. Návštěvou akce souhlasíte s pořízením těchto záznamů.

Ondřej Synek

K veslování Ondru přivedl bratranec ve 13 letech (prý, aby zhubl). Až do juniorského věku vesloval v Brandýse nad Labem pod vedením Miloše Havlíčka. Podle svých slov nebyl moc sportovní typ a trénink zanedbával. Pak si ho všiml trenér Milan Doleček st., který ho přivedl nejen do Dukly Praha (v roce 1999), ale i na první mezinárodní start - na mistrovství světa juniorů v roce 2000. V roce 2010 se stal historicky prvním českým mistrem světa v olympijské disciplíně - na skifu.

Úspěchy:

Olympijské hry - 2x stříbro, 1x bronz

Mistrovství světa - 4x zlato, 2x stříbro, 4x bronz

Mistrovství Evropy - 4x zlato

 Zdroj: ondrejsynek.cz

Jan Smetana

Po vystudování Gymnázia Nad Štolou v Praze, pokračoval studiem anglického jazyka a posléze se zaměřil na studium žurnalistiky. To dokončil v roce 2011 na Univerzitě Palackého v Olomouci. 

Již v roce 2001 navázal kontakt s Českou televizí a začal působit jako externí spolupracovník Redakce sportu. Postupem času moderoval více televizních projektů jako pořad Time Out nebo sportovní zprávy Studia 6. V současnosti jej můžete vídat na obrazovkách v roli moderátora hlavního zpravodajství Branky Body Vteřiny v České televizi.

Přidat akci do kalendáře
 • Datum konání

  4. 5. 2017
  18:00 - 20:00

 • Místo konání

  ČSOB Inspirace
  Jungmannovo náměstí 767
  110 00 Praha 1
  Mapa

 • Partner