hlavní stránka

Mýty ve výživě

Mýty ve výživě

Velmi nás to mrzí, ale z důvodu nemoci lektorky musíme zrušit pondělní workshop Mýty ve výživě. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

Víte, co jíte? Nebo si to jen myslíte?

Na první pohled se zdá, že problematika výživy je jasná a nemůže nás nic zaskočit. Opak je však pravdou - setkáváme se s celou řadou protichůdných informací, polopravd a mýtů. V některých případech to může být značně nebezpečné, příkladem je dodržování hladovky při nádorovém onemocnění nebo vyřazení velkého množství druhů potravin při dodržování přísných redukčních režimů. 

Jak se vyvarovat chyb ve stravování se dozvíte na workshopu akademie zdravého životního stylu!  

Vstupné: 550 Kč 

Rezervace míst: 

VSTUPENKY 

Na akci bude pořizován audiovizuální záznam pro marketingové účely. Návštěvou akce souhlasíte s pořízením těchto záznamů. 

V rámci workshopu budeme procházet jednotlivé skupiny potravin a vyvrátíme mýty s nimi spojené:

 • příkladem je vztah mléka a jeho vlivu na zdraví
 • mýty kolem tuků, cukrů a dalších živin
 • větší pozornost bude zaměřena i na mýty kolem redukčních diet

Kolem stravování existuje mnoho mýtů. Ať se týkají mléka, vajec, masa, nebo redukčních diet. Na vaše otázky odpoví odborná poradkyně, dietoložka PhDr. Karolína Hlavatá, Ph.D. Problematice vyváženého stravování se věnuje od doby svých studií. Pomáhá lidem se změnou životního stylu, a to nejen když chtějí zhubnout. Kvalitní a výživově bohatá strava jí však není lhostejná ani ve vlastním životě. Jako máma tří malých chlapců řeší každodenně stejné problémy jako většina z nás.

Zdroj: vimcojim.cz

 

Přidat akci do kalendáře
 • Datum konání

  15. 5. 2017
  17:00 - 20:00

 • Místo konání

  ČSOB Inspirace
  Jungmannovo náměstí 767
  110 00 Praha 1
  Mapa

 • Partner

  Vím, co jím