hlavní stránka

Kostarika

Cesta z chudého na bohaté pobřeží

Kostarika

Cesta z chudého na bohaté pobřeží.

Právě bohaté pobřeží je český překlad názvu země, o které bude přednáška pojednávat. Představíme nejen překrásné pláže, ale seznámíme vás s historií Kostariky od tajemných obřích koulí ze žuly, přes rozpuštění armády až po současnou politickou scénu. Nouze nebude ani o několik zajímavostí, například jak Češi naučili hrát Kostaričany vrcholový fotbal.

Nejvíce prostoru bude tradičně věnován turismu. Kam cestovatelé nejraději jezdí a jaká místa jim zůstala utajená? Cestovatelské tipy doprovázené diapozitivy, veselými historkami i písněmi. Zkrátka si na své přijdou jak milovníci cestování, tak i zájemci o vzdálené kraje.

O jednotlivá témata se s vámi podělí Freddy Valverde (Kostaričan žijící v Praze a propagující ČR ve vysílání do zahraničí) a Milan Jakobec (bývalý velvyslanec ČR v Kostarice). Akce je pořádána ve spolupráci se Smíšenou obchodní komorou Česko-tichomořskou aliancí.

Chcete poznat Kostariku zblízka? Navštivte cestovatelskou Inspiraci!

Vstupné: zdarma

Rezervace míst:

inspirace@csob.cz

Na akci bude pořizován audiovizuální záznam pro marketingové účely. Návštěvou akce souhlasíte s pořízením těchto záznamů.

Přidat akci do kalendáře
 • Datum konání

  20. 6. 2017
  18:00 - 20:00

 • Místo konání

  ČSOB Inspirace
  Jungmannovo náměstí 767
  110 00 Praha 1
  Mapa

 • Partner

  ČESTA