hlavní stránka

Dynamický workshop s Alenou Huberovou

Dynamický workshop s Alenou Huberovou

Jak zaujmout svou myšlenkou a okouzlit publikum?

Máte talent a skvělou myšlenku! A teď nadešel moment pravdy: prezentovat ji před šéfem, kolegy nebo zákazníky. Jak si je získat na svou stranu? Jak je vybudit k akci, aby vám myšlenku pomohli realizovat?

Je jisté, že talent, dovednosti a zkušenosti hrají důležitou roli ve vašem úspěchu. Ovšem jde tu o daleko víc! Ti nejvlivnější lidé jsou nejenom skvělí komunikátoři, ale mají i silné osobní kouzlo a ví, že v komunikaci nejde o pouhá slova….

Vaše tělo, vaše osobnost, pouhá vaše existence vysílá do okolí celou řadu signálů. A ty jsou tak silné, že ovlivňují to, jak se k vám lidé chovají, jak na vás a vaše myšlenky reagují. A dokonce i to, zda vám důvěřují, nebo ne.

Talent a skvělou myšlenku už máte! Teď si jen představte, jakých úžasných věcí můžete dosáhnout, když posílíte své osobní kouzlo, svůj vliv a schopnost přesvědčivé komunikace!

Nevěříte? Přijďte si to vyzkoušet.

Seminářem Vás bude provázet Alena Huberová, komunikační expertka, lektorka a konferenciérka a trenérka týmu X.GLU, který v červenci zvítězil ve světovém finále soutěže ‚Microsoft Imagine Cup‘ v americkém městě Seattle.

Pro koho je seminář určen?

Pro firemní manažery nebo nezávislé podnikatele, kteří si chtějí posílit reputaci a osobní vliv a zároveň přesvědčivě prezentovat své myšlenky, projekty nebo služby při jakýchkoli obchodních setkáních.

Vstupné: 545 Kč (cena vstupenky na místě: 645 Kč)

Rezervace míst online:

VSTUPENKY

Na akci bude pořizován audiovizuální záznam pro marketingové účely. Návštěvou akce souhlasíte s pořízením těchto záznamů.

Více o Vaší lektorce

Alena Huberová má odborné zázemí v oblasti prodeje, marketingu a komunikace. Po více než 15 let práce v mezinárodních společnostech a života v 5-ti různých zemích Evropy a Asie, opustila korporátní svět, a začala sama podnikat. Práce se stovkami lidí, překonání nejrůznějších překážek v podnikání, a také svého vlastního boje jako "profesionál-introvert", to vše inspirovalo její nynější byznys, který se stal její celoživotní vášní. Dnes Alena školí top management v mezinárodních společnostech i malé podnikatele a začínající firmy v tom, jak komunikovat, aby zaujali své publikum a posílili svůj vliv ve firmě, a také jak prodat své myšlenky (nebo produkty) a vybudovat si skvělé vztahy s obchodními partnery.

Přidat akci do kalendáře
 • Datum konání

  19. 9. 2017
  18:00 - 20:00

 • Místo konání

  ČSOB Inspirace
  Jungmannovo náměstí 767
  110 00 Praha 1
  Mapa

 • Partner

  Alena Huberová