hlavní stránka

Děti a výživa

Děti a výživa

Víte, co mají jíst vaše děti? Dáme vám návod jak připravit dětem pestrý jídelníček.

Vyvážená strava v dětství představuje základní pipíř zdraví v dospělosti. Součástí workshopu jsou i praktické ukázky jednoduchých pokrmů pro děti a soubor receptů pro celou rodinu. Pracovat budeme s výživovou pyramidou pro děti, která jednoduchým způsobem ukazuje, jak má vypadat denní skladba stravy dítka.

Vše, co vás zajímá o výživě dětí, se dozvíte na workshopu Akademie zdravého životního stylu!  

Vstupné: 550 Kč 

Rezervace míst: 

VSTUPENKY 

Na akci bude pořizován audiovizuální záznam pro marketingové účely. Návštěvou akce souhlasíte s pořízením těchto záznamů. 

Jak sestavit dětský jídelníček, jaká jsou specifika jednotlivých věkových skupin, čeho se vyvarovat a jak udělat dětský jídelníček atraktivní a jednoduchý na přípravu? To vše se dozvíte na workshopu věnovanému dětskému stravování. Součástí workshopu jsou i praktické ukázky jednoduchých pokrmů pro děti a soubor receptů pro celou rodinu. Pracovat budeme s výživovou pyramidou pro děti, která jednoduchým způsobem ukazuje, jak má vypadat denní skladba stravy dítka.

Na workshopu věnovanému dětskému stravování se dozvíte:

 • jak sestavit dětský jídelníček
 • jaká jsou specifika jednotlivých věkových skupin
 • čeho se vyvarovat
 • jak udělat dětský jídelníček atraktivní a jednoduchý na přípravu
 • to vše se dozvíte na workshopu věnovaném dětskému stravování

Stravování v dětství je základ pro jejich zdravý životní styl v dospělosti. Změna se týká celé rodiny. O tipy a rady se s vámi podělí maminka tří malých dětí a zároveň na vaše otázky odpoví odborná poradkyně, dietoložka PhDr. Karolína Hlavatá, Ph.D. Problematice vyváženého stravování se věnuje od doby svých studií. Pomáhá lidem se změnou životního stylu, a to nejen když chtějí zhubnout. Kvalitní a výživově bohatá strava jí však není lhostejná ani ve vlastním životě. Jako máma tří malých chlapců řeší každodenně stejné problémy jako většina z nás.

Zdroj: vimcojim.cz

Přidat akci do kalendáře
 • Datum konání

  6. 6. 2017
  17:00 - 20:00

 • Místo konání

  ČSOB Inspirace
  Jungmannovo náměstí 767
  110 00 Praha 1
  Mapa

 • Partner

  Vím, co jím