hlavní stránka

Čtení nás baví

Novinka Joa Nesbøho Žízeň

Čtení nás baví

Všichni milovníci detektivek si v ČSOB Inspiraci přijdou na své.

Vydejte se s námi po stopách detektiva Harryho Holea! Představíme vám novou knihu Žízeň od norského spisovatele Jo Nesbøa, která je již jedenáctým pokračováním slavné kriminální série. A kdo jiný by měl předčítat z knihy než herec Dejvického divadla Hynek Čermák, který hlavnímu hrdinovi propůjčil hlas v audioknihách.

Vychutnat si můžete nejen napínavý příběh, ale také welcome drink a kdo dorazí dříve, může si zahrát tématickou únikovou hru od Lostrooms (od 17:00). A pokud se vám kniha zalíbí, můžete si ji rovnou na místě pořídit za zvýhodněnou cenu.

Harry Hole je zpět!

Vstupné: zdarma

Rezervace míst:

inspirace@csob.cz

Na akci bude pořizován audiovizuální záznam pro marketingové účely. Návštěvou akce souhlasíte s pořízením těchto záznamů.

Hynek Čermák

,,Hynek Čermák v roce 1995 absolvoval herectví na pražské DAMU. Hrál v řadě českých divadel. Mimo jiné v divadle J. K. Tyla v Plzni, Divadelním spolku Kašpar, CD 94, Divadle v Řeznické, Středočeském divadle Kladno, Národním divadle a také v Městských divadlech pražských, kde byl v angažmá celkem dvakrát, poprvé v devadesátých letech (v divadle Rokoko) a pak v letech 2006-2010."

Zdroj: Dejvické divadlo

 

Přidat akci do kalendáře