hlavní stránka

Čtení děti baví

Fantastická zvířata a kde je najít

Čtení děti baví

Oslavte 20. výročí Harryho Pottera!

Otevřete s námi brány kouzelnického světa v ČSOB Inspiraci. Můžete se zaposlouchat do scénáře k filmu Fantastická zvířata a kde je najít, ze kterého bude předčítat herečka Dejvického divadla Jana Holcová. Navíc se dozvíte i zajímavosti ze zákulisí stejnojmenného filmu.

Následovat budou workshopy: rozřazování do kolejí, vědomostní testy, soubojnický klub, omalovánky, výroba kluběnek a další. Program workshopů a dílniček pro vás připravil Potterfan. Odpolednem bude provázet Zdeňka Žádníková.

Přijďte zažít fantastický svět Harryho Pottera na vlastní kůži!

Vstupné: zdarma

Rezervace míst:

inspirace@csob.cz

Na akci bude pořizován audiovizuální záznam pro marketingové účely. Návštěvou akce souhlasíte s pořízením těchto záznamů.

Fantastická zvířata a kde je najít

J. K. Rowlingová vás zve do nové éry kouzelnického světa.

Jsme v New Yorku a píše se rok 1926...

Místo a čas, kde činy hrstky lidí... a zvířat... utvářejí osudy mnoha dalších. Odborník na kouzelné tvory Mlok Scamander právě dorazil do města a chce se zdržet jen krátce. Jenže když se mu ztratí jeho kouzelný kufřík a několik fantastických zvířat se rozprchne po městě, na potíže je zaděláno...

Podle původní braadavické učebnice od Mloka Scamandera napsala J. K. Rowlingová scénář k filmu Fantastická zvířata a kde je najít. Autorka milovaných a celosvětově úspěšných knih o Harrym Potterovi se zde předstauje poprvé jako scénáristka. Příznivce její bezedné představivosti na každičké stránce potěší charakteristický humor, neuvěřitelně propracovaný kouzelický svět a hluboké porozumění lidem všeho druhu (ať už nosí hůlku, nebo ne).

Čeká vás vskutku velkolepé dobrodružné vyprávění, které vám vezme dech.

Zdroj: albatrosmedia.cz

Přidat akci do kalendáře
 • Datum konání

  1. 4. 2017
  14:30 - 16:30

 • Místo konání

  ČSOB Inspirace
  Jungmannovo náměstí 767
  110 00 Praha 1
  Mapa

 • Partner