hlavní stránka

CF BAZAR

Klub nemocných cystickou fibrózou

CF BAZAR

Přijďte si doplnit šatník a podpořit dobrou věc! 

V prostorách ČSOB Inspirace pořádáme bazar ve prospěch pacientů s cystickou fibrózou. Na akci si nejen zakoupíte oblečení, ale také si příjemně popovídáte u šálku dobré kávy s pracovnicemi Klubu nemocných cystickou fibrózou nebo se můžete nechat zdarma nalíčit kosmetikou Mary Kay.

CF BAZAR je charitativní bazar dámského oblečení a doplňků, jehož výtěžek Klub nemocných cystickou fibrózou (KNCF) použije na pomoc pacientům se vzácným nevyléčitelným onemocněním cystická fibróza. Za získané prostředky nakoupí inhalátory a jejich součástky, dechové pomůcky do půjčovny pro pacienty a další finanční prostředky využije na roční příspěvek ve výši 2 000,- Kč pro jednotlivé pacienty.

Oblečení do bazaru věnovaly zaměstnankyně Klubu nemocných cystickou fibrózou, maminky pacientů, jejich kamarádky, lékařky a zdravotní sestry z fakultní nemocnice Motol a další. Přispěly nám také dámy z redakce časopisu Cosmopolitan, čehož si nesmírně vážíme. V bazaru bude možné zakoupit nejen oblečení a doplňky, ale také autorské šperky z dílny mladé umělkyně Anny Frolíkové.

Vstupné: zdarma

Přidat akci do kalendáře